Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenisté si v Hradišti připsali první letošní výhru

18. 5. 2017

Bojkovští tenisté odcestovali na čtvrté utkání letošní sezóny do Uherského Hradiště, kde je čekal domácí celek TENIS SLOVÁCKO z.s. D. Původně se měl zápas odehrát už 29. dubna, ale kvůli silnému dešti byl odložen. To možná našim reprezentantům pomohlo, protože se po třech prohrách, proti Kunovicím (4:5), Holešov (3:6) a s Lanžhotem (2:7), konečně radovali z první výhry.

Celky si rozdělily výhry ve dvouhrách mužů i žen. Z našich mužů vybojovali bod Petr Pražan a Jaroslav Bachůrek, z žen Andrea Brogowská. Body se rovnoměrně dělily i v mužských čtyřhrách, kde si výhru připsala dvojice Bušo/Pražan. Jako zlomová se ukázala čtyřhra žen, v níž Věra Šimoníková a Andrea Brogowská přehrály domácí dvojici Baláková/Vyoralová 6:4 a 6:2.

Pro TJ Bojkovice je to po loňské výhře v Květné druhá výhra v historii oddílu.

O tom, že byl souboj vyrovnaný, svědčí i fakt, že poměr gemů vyzněl v poměru 81:76 ve prospěch našeho týmu. Zajímavostí je, že všech devět utkání skončilo ve dvou setech a nebyl odehrán ani jeden tiebreak.

 

Výsledky jednotlivých utkání

18578690_1876641075686821_15550048_n.png

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(F. Jančařík, 22. 5. 2017 9:48)

Pěkný úspěch, blahopřeji. Bylo by dobré tak zveřejňovat každé kolo, včetně té tabulky.