Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěch našich tenistů v Šumicích

4. 8. 2014

V sobotu 2.8.2014 uspořádal tenisový oddíl TJ Šumice druhý ročník tenisového turnaje O pohár předsedy tenisového oddílu ve čtyřhře mužů. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 dvojic ze Šumic a okolí. Náš oddíl v tomto turnaji reprezentovaly dvojice Pavel Křižka s Jirkou Rapantem a Karel Koníček s Jaroslavem Veleckým. Turnaj byl výkonnostně velmi vyrovnaný o čemž svědčí závěrečná tabulka turnaje.

konecna-tabulka.jpg

Nakonec i přes jednu porážku se z vítězství radovala naše dvojice Křižka, Rapant. Druzí skončili Kudela s Červenkou a třetí místo obsadila šumická dvojice Kalous, Bachůrek. Naše druhá tenisová dvojice Koníček, Velecký obsadila pěkné čtvrté místo. Ceny pro nejlepší hráče předal předseda tenisového oddílu TJ Šumice Pavěl Běťák, který se však kvůli zranění turnaje nemohl osobně zúčastnit.  

sumice-2.8.2014-1.-misto.jpg

ÚČASTNÍCI TURNAJE