Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ukončení tenisové sezóny 2018

30. 10. 2018

V sobotu 20. 10. 2018 se sešli naši členové na kurtech, aby "slavnostně" ukončili oficiální tenisovou sezónu na sokolských kurtech. Byla odehrána řada zápasů jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Tentokrát však nešlo o výsledek, ale o to, aby si každý ještě pořádně zahrál tenis před přesunem do krytých hal.

Po skončení zápasů následovalo přátelské posezení se zhodnocením uplynulého roku a samozřejmě i plány do roku příštího. Bylo konstatováno, že se nám v roce 2018 podařilo opět zvelebit náš areál (nová tribuna, dlažba a podbití na pergole, okapový chodník u sokolovny).

Smíšené družstvo v závodní soutěži obsadilo slušné 7. místo, pokračovaly tréninkové hodiny dětí pod vedením trenérů Františka Jančaříka a Karla Koníčka. Náš oddíl uspořádal řadu turnajů pro širokou veřejnost (mezinárodní čtyřhry mužů, smíšené čtyřhry, dvouhra mužů O pohár starosty).

Sezónu tak lze hodnotit velmi kladně a nezbývá než jen doufat, že ta příští bude minimálně stejně úspěšná.

img_3819.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář