Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenisté zakončili sezonu porážkou s Hodonínem

Ke svému poslednímu utkání letošní sezony soutěže smíšených družstev nastoupili bojkovští tenisté v domácím prostředí Sokolu Bojkovice proti Slovanu Hodonín. Naši bohužel na svého soupeře nestačili a prohráli 2:7 na zápasy.

Hodonínští tenisté a tenistky byli především ve dvouhrách suverénní. Pět ze šesti vyhráli bez ztráty setu, pouze Pavel Křižka dokázal svůj duel vyhrát 6:3, 7:5 a zaznamenal první bod Bojkovic. O ten druhý se postarala deblová dvojice Sobotková/Šimoníková, která uspěla v tiebreaku třetího setu.

T. J. Sokol Bojkovice se loučí se sezonou s bilancí jednoho vítězství a sedmi porážek. Celkově obsadil náš oddíl 8. místo. Ze 72 jednotlivých klání jich tenisté z Bojkovic dokázali vyhrát 20 (úspěšnost 28 %). A to není zanedbatelné číslo. Vždyť loni to bylo pouze 8 z 54 utkání (úspěšnost 15 %). Doufejme, že příští rok bude ještě vyšší.

Na kompletní tabulku se můžete podívat zde.

Aktualizováno k 24. 7. 2017.

 

Náhledy fotografií ze složky Bojkovice vs. Hodonín 24.6.2017

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář