Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenisovým přeborníkem oddílu za rok 2013 je Lukáš Steiner

7. 10. 2013

   Vítězem „celoroční tabulkové soutěže“ v tenisové dvouhře mužů a tím i Přeborníkem našeho tenisového oddílu za rok 2013 se stal po zásluze Lukáš Steiner, který zvítězil ve všech svých utkáních a ztratil jen jeden set s Jirkou Maštalířem. Na druhém místě se umístil Pavel Hodál s 24 body, třetí byl Pavel Křižka s 23 body.

    Je velká škoda, že někteří členové našeho oddílu přistoupili k celoročnímu turnaji dosti „laxně“ a odehráli jen minimum zápasů. 11 utkání za 5 měsíců není určitě neřešitelný počet. Doufejme, že hráčská aktivita bude v příštím roce výrazně vyšší.

 

Přehled výsledků viz. níže: 

CELOROČNÍ TABULKA 2013

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář