Jdi na obsah Jdi na menu

Tenisový turnaj ve dvouhře mužů O pohár starosty města.

V sobotu 22. září 2012 uspořádala Tělocvičná jednota Sokol Bojkovice již 12. ročník tenisového turnaje ve dvouhře mužů O pohár starosty města Bojkovice. Zápasy se odehrály na kurtech zámku Nový Světlov.

Turnaj se konal  v rámci oslav 650. výročí první zmínky o založení města Bojkovic. Této vydařené celodenní sportovní akce se zúčastnilo 16 hráčů z různých míst Jižní Moravy. Hráči byli rozděleni losem do skupin a dál postupovali první a druhý ze skupiny a vítězové zápasů až postupně do závěrečných klání.

Vítězem turnaje se stal Lukáš Steiner z Uherského Brodu, který ve finále porazil Karla Křena z Luhačovic. V zápase o 3. a 4. místo porazil loňský vítěz Jan Kaplan z Brna Jiřího Maštalíře z Bojkovic. L. Steiner a J. Maštalíř jsou členy tenisového oddílu Sokolu Bojkovice.

Pořadatelé tímto děkují všem zúčastněným hráčům, správci kurtů Miroslavovi Hlaďákovi a rovněž starostovi města Petru Viceníkovi za podporu a předání cen pro nejlepší hráče.