Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tenisové odpoledne pro naše talenty a jejich rodiče

29. 8. 2017

V pátek 25. srpna 2017 se konalo na tenisových kurtech T. J. Sokolu Bojkovice tradiční setkání tenisových naději našeho tenisového oddílu a jejich rodičů. Účast byla poznamenána nepřítomností dalších účastníků. Někteří byli na dovolených v zahraničí a několik dětí na prázdninách u svých rodinných příslušníků.

hlavni-stranka.jpg

I tak akce splnila účel. Žáci si zahráli mezi sebou a do čtyřhry se zapojili i někteří rodiče a oba tenisoví trenéři František Jančařík a Karel Koníček. V teplém odpoledni nechybělo ani občerstvení a opékání špekáčků. Zatím nejsme schopni postavit vlastní družstvo žáků do soutěže, ale naši žáci hráli a hrají za tenisová města v blízkém okolí, konkrétně Uherský Brod a Luhačovice.

Za tenisový oddíl F. Jančařík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář