Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otevřený turnaj ve čtyřhře mužů v Bojkovicích a úspěch našich žen v Pitíně

19. 8. 2014

 Sobota 16.8. 2014 patřila tenisovému sportu. V Bojkovicích se uskutečnil otevřený tenisový turnaj ve čtyřhře mužů a v Pitíně proběhl turnaj ve dvouhře žen.

Na sokolských kurtech se sešlo 10 dvojic z blízkého okolí Bojkovic. Pořadatelé vylosovali dvojice do dvou skupin, kde se hrálo každý s každým. Do dalších bojů tentokrát postupovaly čtyři nejlepší dvojice z každé skupiny, takže i dvě prohry ve skupině pořád dávaly šanci turnaj vyhrát.

img_0221b.jpg

Skupinu A vyhrála favorizovaná dvojice Steiner+Hodál a obdobně ve skupině B roli favoritů potvrdila dvojice Dorňák+Kostka. 

Z čtvrtfinálových zápasů postoupily do semifinále dvojice Steiner+Hodál, Pražan+Šebesta, Ritter+Zubek a Dorňák+Kostka.

Ve finále porazila dvojice Dorňák+Kostka dvojici Pražan+Šebesta 6 : 1

Podrobnější výsledky jsou uvedeny v tabulkách ve fotogalerii.

Turnaj se vydařil i přes krátkou přestávku kvůli dešti. Poděkování zaslouží hlavní organizátor Lukáš Ondrušek a tradičně Anežka Koníčková u občerstvení.

 

Sportklub Niva v Pitíně uspořádal otevřený turnaj ve dvouře žen,

kterého se zúčastnily i bojkovské hráčky Andrea Prachařová, Eliška Bětíková a Iva Bartošíková. Pořadatelé pozvali celkem šest hráček z blízkého okolí, které se utkaly ve skupině mezi sebou, takže každá odehrála pět zápasů.

dscf5641b.jpg

 

Turnaj vyhrála suverénně bez prohry Eliška Bětíková před další naší hráčkou Andreou Prachařovou. Na třetím místě skončila domácí Dagmar Maňasová a čtvrtá byla Iva Bartošíková. Pro všechny hráčky připravila hlavní organizátorka Marcela Berčíková věcné ceny a příjemné posezení.

Za tenisový oddíl T.J. Sokol Bojkovice

F. Jančařík

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář