Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše účast na tenisovém turnaji ve slovenském Bánově

5. 9. 2015

V sobotu 5.9.2015 se uskutečnil v naší "tenisově družební obci" ve slovenském  Bánově turnaj mužských čtyřher nad 40 let. Za náš oddíl se turnaje zúčastnila dvojice Pavel Křižka a Jirka Rapant. Vzhledem k počtu zúčastněných dvojic se nejprve hrálo systémem každý s každým s tím, že první čtyři dvojice postoupili do vyřazovací části kam postoupila i naše dvojice.  Náš pár se v semifinále turnaje utkal s pozdějšími vítězi Andrejkou a Králikem a za stavu 5-4 neproměnili mečbol a nakonec zápas prohráli 5-7, což byla velká škoda... V zápase o třetí místo již převládlo zklamání z "nešťastného" semifinálového utkání a naši hráči podlehli i dvojici Rybár-Záhorák a obsadili tak nepopulární čtvrté místo. Více o turnaji na internetových stránkách našich přátel ze Slovenska www.tenisbanov.sk.   

Výborné občerstvení a kamarádská atmosféra je velmi dobrým předpokladem na rozšiřování vzájemné spolupráce mezi naším tenisovým oddílem a hráči ze slovenského Bánova. Již nyní se těšíme na další společné turnaje a setkání.

 

kopie---img_20150905_134029.jpg

Naši hráči před semifinálovým zápasem s pozdějšími vítězi turnaje Andrejkou a Králikem.