Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. ročník mezinárodní turnaj ve čtyřhře mužů

7. 7. 2015

V sobotu 4. července 2015 uspořádal tenisový oddíl  

9. ročník mezinárodního turnaje ve čtyřhře mužů.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 párů z různých končin a to, ze slovenského Bánova, Zlína, Uh. Brodu, Vlčnova a některé dvojice byly kombinované. Domácí tenisový oddíl reprezentovaly tentokrát pouze 2 dvojice, což je málo. A to ještě sportovní nekázeň domácích tenistů musela zachraňovat narychlo složená dvojice Rapant+Koníček. Bylo to však dobré řešení, protože naši hráči vyhráli skupinu a prohráli až ve finále.

img_0731b.jpg

 

Hrálo se na jeden klasický set a na dvě skupiny, ve skupině každý s každým. Ze skupiny postupovaly do dalších bojů-čtvrtfinále první dvě dvojice, dvojice na dalších místech kvůli horku o další umístění již nehrály. Turnaje se zúčastnili i hráči, kteří u nás startovali poprvé, takže nebylo vyloženě papírových favoritů.

Turnaj nakonec vyhrála slovenská dvojice Kemeň+Ferko, která ve finále porazila domácí dvojici Rapant+Koníček.

V boji o třetí místo uspěla domácí dvojice Steiner+Hodál, která porazila Ondruška s Krátkým.

Ostatní podrobné výsledky jsou uvedeny ve fototabulkách.

Organizátoři turnaje zvládli jeho průběh bez problémů.