Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo soutěže smíšených družstev JMK pod hlavičkou ČTS

24. 6. 2014

 V sobotu 14. května 2014 se v areálu T.J. Sokola Bojkovice konalo 6. kolo soutěže Smíšených družstev Jihomoravského kraje. Posledním soupeřem našich hráčů v tomto ročníku byl tenisový klub z Květné. Celkový výsledek tohoto klání skončil v poměru 2:7 pro hosty. Jeden bod získal ve dvouhře po vítězství ve třech setech Dan Šebesta a druhý bod přidal ženský deblový pár Veronika Mandová a Věra Hořáková. Náš klub se tedy loučí se svou historicky první účastí na závodní úrovni. Příští sezónu bude nový ročník soutěže Smíšených družstev opět s naší účastí.

Děkujeme všem členům smíšeného družstva za dobrou reprezentaci T.J. Sokol Bojkovice a města Bojkovice a věříme, že v příštím ročníku budou výsledky ještě lepší.

 

soupiska-druzstva.jpg

Výsledky všech zápasů tohoto utkání - viz tabulka fotogalerie

Konečný stav soutěže - odkaz:

http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2014/soutez/4271

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky 6. kolo tenisové soutěže smíšených družstev

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář