Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. kolo soutěže smíšených družstev JMK pod hlavičkou ČTS

5. 6. 2014

 V sobotu 31. května proběhlo již 5. kolo soutěže Smíšených družstev Jihomoravského kraje. Náš tenisový klub tentokrát cestoval do Starého města, kde je čekal místní TC Staré město B. Všechna utkání byla vyrovnaná, čemuž odpovídá i celkový výsledek 5:4 pro domácí Staré město. Dva body ze čtyřech, které náš klub uhrál, získali David Dorňák a Pavel Hodál ve svých dvouhrách a zbylé dva jsou zásluhou mužských deblových dvojic. Tento výsledek je zatím nejlepší, který náš klub v uplynulých kolech dosáhl. Vzestupnou tendenci výsledků snad potvrdíme v posledním kole, a to 14. května od 9:00, kdy na domácích kurtech hostíme tenisový klub z Květné. Kdo má chuť, ať přijde podpořit naše tenisty.  

Výsledky všech zápasů tohoto utkání - viz tabulka fotogalerie

Stav soutěže po 5. kole - odkaz:

http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2014/soutez/4271

 

 

Tenisový klub T.J. Sokol Bojkovice

 

 

Náhledy fotografií ze složky 5. kolo soutěže smíšených družstev JMK

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář