Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kolo soutěže smíšených družstev JMK pod hlavičkou ČTS

30. 5. 2014

 Dne 24.5. proběhlo již 4. kolo soutěže smíšených družstev pod hlavičkou ČTS v našem areálu. Pro 4. kolo byl soupeřem našich hráčů TK Uherské Hradiště C, který průběžně vede celou naši skupinu a ještě nepoznal hořkost porážky. I tentokrát si hráči z Uherského Hradiště připsali výhru do soutěžních statistik a to celkově 8:1. Bod pro náš klub zařídila znovu, již po třetí, ženská deblová dvojce Veronika Mandová a Věra Hořáková.

Výsledky všech zápasů tohoto utkání - viz tabulka fotogalerie

Stav soutěže po 4. kole - odkaz:

http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2014/soutez/4271

 

 

 

Tenisový klub Sokol Bojkovice

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář