Jdi na obsah Jdi na menu

3. ročník turnaje WEBER-FASÁDNÍ STUDIO CUP

15. 6. 2014

Ve čtvrtek 12.6.2014 se uskutečnil v areálu tenisových kurtů  T.J. Sokol Bojkovice již třetí ročník tenisového turnaje ve dvouhře mužů WEBER-FASÁDNÍ STUDIO CUP. Jak již napovídá název turnaje hlavními organizátory a sponzory turnaje byly firmy Fasádní studio Nezdenice a WEBER SAINT-GOBAIN. Turnaje se zúčastnilo celkem osm hráčů, kteří byli rozděleni do dvou čtyřčlenných skupin. Do semifinále pak postoupili dva nejlepší hráči z každé skupiny.

V prvním semifinále nejdříve Pavel Křižka porazil Romana Šimoníka a ve druhém Milan Vrtěl Frantu Řezníčka. Ve vyrovnaném zápase o třetí  místo byl nakonec šťastnější  František Řezníček  a po vítězství  6-3 získal pohár za třetí místo. Ve finálovém pak utkání  porazil Pavel Křižka Milana Vrtěla 6:1 a obhájil tak své loňské vítězství. Poháry a další ceny pro vítěze předával obchodní ředitel firmy Weber - Saint Gobain ing. Milan Štěrba.