Jdi na obsah Jdi na menu

29. ročník tenisového turnaje Blaník open

31. 7. 2024

V sobotu 27. 7. 2024 se uskutečnil již 29. ročník tenisového turnaje ve dvouhře mužů: Blaník open. Jedná se o nejstarší tenisový turnaj v Bojkovicích, jehož se účastní hráči z celé České republiky. Tentokrát se zúčastnilo celkem 10 tenistů. Hráči byli rozděleni do dvou pětičlenných skupin, kde se utkali systémem každý s každým na jeden set. Vítězové pak hráli finále, hráči na druhém místě o bronzovou medaili, hráči na 3. místě o celkové 5. místo atd.

Pořadí na pomyslných stupních vítězů zůstalo stejné jako loni. První místo obsadil Pavel Křižka, druhé místo Radek Řiháček a třetí skončil Martin Ryšavý. Všechny výsledky jsou ve fotogalerii. Počasí bylo teplé až horké, ale nakonec se vše zvládlo bez újmy na zdraví.

Poděkování patří sponzorům turnaje: firmám Fides, Top-in, Bernex Group a také dalším hráčům, kteří přispěli cenami pro nejlepší účastníky či se podíleli na organizace celého turnaje.

Nezbývá než se těšit na jubilejní 30. ročník, který se uskuteční 26. 7. 2025.

Náhledy fotografií ze složky 29. ročník Blaník open (2024)