Jdi na obsah Jdi na menu

25. ročník tenisového turnaje Blaník Open

4. 8. 2020

V sobotu 1. srpna 2020 se na našich kurtech uskutečnil jubilejní 25. ročník tenisového turnaje ve dvouhře mužů s názvem Blaník Open. Jedná se tedy o nejstarší tenisový turnaj v Bojkovicích. Akce se zúčastnilo celkem 9 hráčů ze Zlínského, Jihomoravského a Pardubického kraje.

Hráči byli rozděleni do dvou skupin. V každé skupině se hrálo na jeden set systémem každý s každým. Vzhledem k velkému vedru se pak již nehrála vyřazovací část, ale tenisté na prvním místě ve skupině hráli finále, tenisté na druhém místě ve skupině o celkové třetí místo atd.

Finále bylo nakonec stejné jako v loňském roce. Pavel Křižka v něm porazil Radka Řiháčka, a obhájil tak své loňské vítězství. Třetí místo vybojoval Richard Dvořák. Celkové výsledky a pořadí naleznete ve fotogalerii. Nezbývá než poděkovat sponzorům za věcné ceny, které do turnaje věnovali, a těšit se na 26. ročník, který se uskuteční 31. 7. 2021.

Náhledy fotografií ze složky 25. ročník Blaník Open (2020)