Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo tenisové soutěže smíšených družstev IV. třídy Jihomoravského kraje

6. 5. 2014

 V sobotu 3.5. 2014 se v areálu T.J. Sokol Bojkovice odehrálo 2. kolo soutěže Smíšených družstev IV. třídy pod hlavičkou Českého tenisového svazu. Soupeřem našich hráčů byl tentokrát Slovácký tenisový klub Břeclav. Celkem se odehrálo 9 utkání (6 dvouher, 3 čtyřhry). Celkové skóre bylo 1:8 pro Břeclav. Jedinou výhru zajistily hráčky našeho klubu Věra Hořáková+Veronika Mandová v ženské čtyřhře a to v posledním zápase celého dne. Opravdu vysokou úroveň soutěže i soupeře dokresluje fakt, že jednička Břeclavi Jakub Krajčír (hostující hráč klubu) je 8. hráčem juniorského žebříčku na Slovensku.

Výsledky zápasů tohoto utkání - viz fototabulka

Stav soutěže po 2. kole

klikni na odkaz: http://cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2014/soutez/4271/druzstvo/1Tenisový klub

T.J. Sokol Bojkovice

 

Náhledy fotografií ze složky 2.kolo soutěže smíšených družstev

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář