Jdi na obsah Jdi na menu

15. ročník tenisového turnaje ve dvouhře mužů O pohár starosty města Bojkovice

14. 9. 2015

V sobotu 12.9.2015 se uskutečnil jubilejní již 15. ročník tenisového turnaje O pohár starosty města Bojkovic ve dvouhře mužů. Po loňské rekordní účasti 20 hráčů (což je maximální počet, které jsou naše kurty schopny pojmout) se letošního ročníku zúčastnilo pouze 6 hráčů. Na kvalitě turnaje se to však naštěstí neprojevilo, protože z loňských medailistů nechyběl nikdo a tak letošního ročníku se nezúčastnili spíše "papírově slabší" hráči. Zahájení turnaje obstaral starosta města Mgr. Petr Viceník, který popřál všem hráčům pěknou hru a počasí a žádná zranění. Vzhledem k počtu účastníků se hrálo systémem každý s každým na jeden set. Bez ztráty "kytičky" turnajem prošel pouze Pavel Hodál, který všechna svá utkání vyhrál, i když dvakrát jen těsně 7-5 (s hráči, kteří skončili na 2. a 3. místě). Se druhou příčkou se tak nakonec musel spokojit loňský vítěz Honza Kaplan z Brna a třetí místo obsadil domácí hráč Pavel Křižka, když loňský finalista David Krátký svoje poslední utkání nedohrál kvůli zranění lokte a skončil tak na nepopulárním čtvrtém místě. Další výsledky a fotografie z turnaje jsou v přiložené fotogalerii. Další ročník tohoto turnaje se uskuteční v sobotu 17. září 2016 a pořadatelé doufají, že se opět zúčastní všichni, které tenis baví a chtějí změřit své síly s dalšími "amatérskými" hráči.