Jdi na obsah Jdi na menu
 


VI. ročník SIlVETR CUPu za námi

2. 1. 2016

Dne 28.12 se uskutečnil v Bojkovicích ve sportovní hale již 6. ročník SILVETR CUPu v sálové kopané bez omezení věku. Turnaje se zúčastnilo pět mužstev. Kromě pořádajícího Sokolu se jednalo o mužstva: Hvězda team, Pivní armáda, Pampelišky a Futsalová smetánka.

Turnaj se hrál systémem každý s každým 2x10 minut. Turnaj řídila trojice rozhodčích Tomáš Krejzlík, Filip Urbánek a Adam Mikulášek, která téměr bez problémů vedla jednotlivá utkání.

Konečná tabulka

  Sokol Pivní armáda Hvězda team Pampelišky Futsalová smetánka body skóre pořadí
Sokol   1:0 1:4 2:3 0:3 3 4:10 4
Pivní armáda 0:1   2:4 3:6 2:2 1 7:13 5
Hvězda team 4:1 4:2   3:2 3:1 12 14:6 1
Pampelišky 3:2 6:3 2:3   3:5 6 14:13 3
Futsalová smetánka 3:0 2:2 1:3 5:3   7 11:8 2

Při vyhlašování konečných výsledku byli také vyhlášeni jednotlivci, a to nejlepší brankář Ladislav Salvet z mužstva Pampelišky, nejlepší hráč Lukáš Hladík z mužstva Hvězda team a nejlepší střelec Martin Holek z mužstva Pampelišky.

Za naše mužstvo nastoupili:

F. Urbánek, A. Mikulášek, I. Vaverka, M. Svoboda, J. Hanke, M. Matoušek, M. Ridoško, R. Holík, P. Dvouletý(1), T. Janek(1), L. Holík(2)

Turnaj měl velmi vysokou hráčskou úroveň o čemž svědčí mimo jiné, že za  naše mužstvo nastoupili Robin Holík hráč 1. FC Slovácko a Libor Holík hráč SK Slavie Praha a nejlepším střelcem byl bývalý hráč Sparty a Slovácka Martin Holek, který nyní hraje v Německu.

Také bych chtěl poděkovat firmě SKD Bojkovice za sponzorský dar.

Turnaj se stal nedílnou součástí vánočních svátků a těší se stále většímu diváckému zájmu a to je jen dobře.V přístím roce ze uskuteční VII. ročník SILVESTR CUP . Za rok se těším na shledanou.

 

Náhledy fotografií ze složky Silvestr Cup 2015