Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shrnutí XI. ročníku Župy Komenského 2014

7. 12. 2014

Naše mužstvo odehrálo celkem čtyři turnaje, kde se účastnili tři mužstva. Dva turnaje se odehráli na jaro a dva na podzim. Na dvou turnajích jsme skonči třetí, jednou druzí a první, což nám určilo celkové třetí místo v župě.

Naše mužstvo v letošním ročníku Župy Komenského reprezentovali: Filip Urbánek, Lukáš Lišoněk, Josef Urbánek, Pavel Křížka, Tomáš Janek(1), Tomáš Krejzlík(1), Ivo Vaverka(1), Martin Ridoško(2), Martin Liška(2), Martin Svoboda(2), Josef Hanke(3), Petr Gago(7), Michal Matoušek(7).

Závěrečná tabulka Župy Komenského za rok 2014

mužstvo skóre body pořadí
Šťípa 42:27 21 1
Bánov 24:34 8 2
Bojkovice 26.39 5 3

 

zupa-2014-3.misto.jpg

Horní řada zleva: Vaverka Ivo, Hanke Josef, Matoušek Michal, Gago Petr, Lisoněk Lukáš

Dolní řada vlevo: Janek Tomáš, Krejzlík Tomáš, Svoboda Martin, Ridoško Martin

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář