Jdi na obsah Jdi na menu
 


Putovní pohár si odvezli fotbalisté Zentivy Praha

22. 6. 2015

V sobotu 20.6.2015 se uskutečnilo na hřišti v Komni tradiční družební utkání mezi hráči naší tělocvičné jednoty a hráči TJ Zentiva Praha. Jedná se pokračování vzájemných setkávání, které započalo již před devíti lety, kdy se uskutečnil první ročník turnaje v malé kopané, kterého se mimo jiných zúčastnilo i mužstvo Zentivy Praha. Bohužel časem tento turnaj zanikl pro nezájem ostatních družstev a tak čtvrtým rokem se již utkává pouze naše mužstvo a mužstvo Zentivy. Po naší loňské výhře 3-2 se letos bohužel situace diametrálně změnila a naše družstvo prohrálo vysoko 2-9. Hrálo se systémem 5+1 hráč na 4-krát dvacet minut. Je nutno přiznat, že hráči Zentivy byli tentokrát fotbalově vyspělejší a putovní pohár si do Prahy odvážejí po zásluze. Letošní ročník byl bohužel prvním, kterého se již nezúčastnil zakladatel naší vzájemné spolupráce pan Milan Černý, který zemřel v listopadu loňského roku. 

Večer následoval tradiční rozbor zápasu spojený s ochutnávkou piva a slivovice :-)...

Již nyní se těšíme na jubilejní setkání s našimi přáteli v příštím roce. 

 

 

Náhledy fotografií ze složky ZENTIVA 20.6.2015