Jdi na obsah Jdi na menu

Po náročném víkendu - spokojenost.

23. 11. 2009

V sobotu dne 21.11.2009 pořádalo město Bojkovice  ve sportovní hale v Bojkovicích tradiční turnaj v sálové kopané na který náš oddíl přijal pozvání.

Turnaje se dále účastnily následující týmy: : Město Uherský Brod,  Město Bojkovice, Sokol Pitín a Lednice.

Turnaj byl určen pro hráče starší 35 let /s možností startu jednoho hráče staršího 30 let/ a hrálo se způsobem každý s každým  2x10 minut s následujícími výsledky:

0

Za náš oddíl  se turnaje  zúčastnili níže uvedení hráči u nihž je uveden počet vstřelených branek.

Fiala J.; Hodál P. / 4/;Kaplan J..;Koníček K.;Liška M./2/;Prachař D. /5/Raška K./1/; Staník J.Stružka R;Urbánek J.

V neděli dne 22.11.2009 jsme se zúčastnili 3.kola Sokolského župního přeboru , které  se   odehrálo ve sportovní hale v Bánově.

Utkání 3. kola

Luhačovice – Štípa 6:4

Bánov – Bojkovice 3:3

V tomto utkání jsme soupeře posíleného o 8 hráčů dorostu přehrávali, ale přesto se soupeř po dvou brejcích ujal do poločasu vedení 2:0. V druhé půli se nám podařilo srovnat na 2:2 a dvě minuty pře koncem soupeř ze dvou šancí jednu využil a ujal se vedení. S protiútoku jsme vyrovnali D.Prachařem na konečných 3:3.

Štípa – Bojkovice 2:4

Po tříminutové přestávce jsme nastoupili proti kvalitnímu odpočatému týmu, který měl tři hráče na střídání. V páté minutě jsme vedli 2:0 a soupeře jsme přehrávali. V 7 minutě se zranil v souboji s hostujícím brankářem R.Stužka a od této doby jsme zbytek turnaje dohrávali bez střídání. Do přestávky se soupeři podařilo snížit na rozdíl jedné branky krásnou umístěnou  střelou z trestného kopu se vzdálenosti 8 m.

Do druhé jsme nastoupili s obranou taktikou a sázeli na rychlé protiútoky. Dva využil D.Prachař a soupeři se podařilo pouze v závěru výsledek zkorigovat na konečných 4:2.

Bánov - Luhačovice 2:11

Luhačovice – Bojkovice 3:6

Do tohoto utkání jsme nastupovali s velkým respektem a s ambicemi zastavit rozjetý brankostroj Luhačovic. Již první minuta utkání naše ambice srazila. Soupeř se  po rozehrání a dvou přihrávkách z levé strany , křižnou střelou k tyči ujal v 10 sek. utkání vedení.Toto byl jediný moment v utkání ,kdy soupeř uspěl v souboji jeden proti jednomu. Do poločasu jsme po krásných kombinacích vstřelili dvě branky a to J.Kaplanem. Tentýž hráč po přestávce dokonal svůj hattrick a vedli jsme 3:1.  Po následné další kombinaci jsme zvýšili náskok o tři branky. Poté soupeř dvěma střelami snížil na rozdíl jedné branky.  Po tomto snížení jsme soupeře již do žádné střely nepustili a dvěma brankami D.Prachaře jsme zvítězili 6:3.

0

Tohoto kola se zúčastnili níže uvedení hráči u nihž je v závorce  uveden počet vstřelených branek.