Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 31.1.2015 se uskutečnil další roční turnaje "starých pánů" nad 35 let pořádaným Městem Bojkovice. Tohoto turnaje se zúčastnilo i naše družstvo. Bohužel vzhledem ke zranění či zaneprázdnění byla naše sestava nekompletní. Přesto jsme v prvním zápase dokázali góly Lišky a Svitáka porazit mužstvo Města 2:0. I druhý zápas s družstvem Pitína jsme začali dobře, když se z penalty dokázal prosadit Martin Liška. Bohužel poté jsme vinou obrany i brankáře inkasovali tři laciné góly a bylo rozhodnuto. V našem posledním utkání jsme se střetli s budoucím vítězem turnaje mužstvem Nezdenic, který nás přehrál a zaslouženě zvítězil 5:1, když náš čestný úspěch zařídil Jirka Váňa.

Se ziskem tří bodů jsme tedy nakonec obsadili třetí místo, což bylo zklamání.

Naše mužstvo reprezentovali:

Fiala Jindřich, Valíček Bronislav, Urbánek Josef, Liška Martin (2), Sviták Pavel (1), Křižka Pavel, Váňa Jiří (1)

 

sokol-bojkovice-3.misto.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář