Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. ročník SILVESTR Cupu

Dne 28. prosince se uskutečnil ve sportovní hale v Bojkovicích již 8. ročník SILVESTR Cupu v sálové kopané bez věkového omezení. Turnaje se zúčastnilo šest mužstev. Kromě pořádajícího Sokolu se jednalo o mužstva Hvězda team, Tramín, Naháči sedící na staráči, SKD team a Futsalová kladiva.

Turnaj se hrál ve dvou skupinách, z nichž postupovali vždy dva týmy do vyřazovacích bojů. Jednotlivá utkání se hrála 2x 10 minut. Dvojice rozhodčích Zpěvák a Kúdela téměř bez problémů vedla jednotlivá utkání.
 

skupina A

  Hvězda team Sokol Tramín body skóre pořadí
Hvězda team   3:0 3:2 6 6:2 1.
Sokol 0:3   3:1 3 3:4 2.
Tramín 2:3 1:3   0 3:6 3.

 

skupina B

  Naháči SKD team Futsalová kladiva body skóre pořadí
Naháči   1:1 4:2 4 5:3 2.
SKD team 1:1   5:0 4 6:1 1.
Futsalová kladiva 2:4 0:5   0 2:9 3.

 

SEMIFINÁLE

Naháči - Hvězda team 2:10

SKD team - Sokol Bojkovice 2:1

o 5. místo

Tramín - Futsalová kladiva 2:1

o 3. místo

Naháči - Sokol 1:1 (1:2 pp)

FINÁLE

SKD team - Hvězda team 1:7
 

Při vyhlašování konečných výsledku byli také vyhlášeni jednotlivci: nejlepší brankář Petr Mendl z mužstva Hvězda team, nejlepší hráč Dominik Slavíček (SKD team) a nejlepší střelec Adam Kalina (Hvězda team).

Za naše mužstvo nastoupili:

F. Urbánek (1), I. Vaverka, M. Svoboda, M. Matoušek (1), M. Ridoško, Lu. Holík, Li. Holík (3), J. Gazdík (1)

Turnaj měl vysokou hráčskou úroveň, o čemž svědčí mimo jiné fakt, že za naše mužstvo nastoupil hráč Fastavu Zlín Libor Holík.

Městu Bojkovice děkujeme za sponzorský dar.

Michal Matoušek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář