Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŽP - 2. turnaj - Bojkovice 16.09.2007

17. 9. 2007

V neděli 16.9.2007 jsme uspořádali na hale v Bojkovicích Druhé kolo župního přeboru ve volejbale mixů. Turnaje se zúčastnilo pět týmů, hrálo se systémem každý s každým. Po velmi vyrovnaném boji s družstvem Vlčnova A, které rozhodovalo o vítězi turnaje, jsme nakonec celý turnaj vyhráli bez ztráty setu. Druhý skončil Vlčnov A, o třetím až pátém místu rozhodoval rozdíl míčů mezi družstvy Pitína (3. místo) Vlčnova B (4. místo) a Malenovic (5.místo).  

 

Naše družstvo hrálo v sestavě: Pavel Křižka, Yvetta Michalčíková, Dana Táborská, Petr David, Zbyněk Chupík, Radek Lahuta, Patrik a Marcela Stašovi.

Celkové výsledky po dvou odehraných kolech ŽP jsou:

1. Vlčnov A            13 bodů
2. Bojkovice           12 bodů
3. Pitín                    9 bodů
4. Vlčnov B              7 bodů
5. Bánov                 6 bodů 
6. Malenovice          3 body
7. Uherský Brod       0 bodů

 

 

Náhledy fotografií ze složky ŽP - 2.turnaj - Bojkovice 16.9.2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář