Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŽP - 1. turnaj - Vlčnov 29.04.2007

17. 5. 2007

ObrazekV neděli 29.4.2007 pořádal Sokol Vlčnov první kolo župního přeboru ve volejbale mixů. Turnaje se zúčastnilo pět týmů, hrálo se systémem každý s každým. Po velmi vyrovnaném průběhu celého turnaje jsme nakonec dvakrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli. S celkovým počtem pěti bodů jsme obsadili 3. místo. První skončil Vlčnov „A“, druhý byl tým z Bánova, na čtvrtém místě skončil Sokol Pitín a na posledním místě se umístil Vlčnov „B“.

 

 

 

Naše družstvo hrálo v sestavě: Pavel Křižka, Yvetta Michalčíková, Dana Táborská, Marek Polanský, Petr David, Zbyněk Chupík, Patrik a Marcela Stašovi.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky ŽP - 1.turnaj - Vlčnov 29.4.2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář