Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášský turnaj v Bánově

20. 12. 2007

V neděli 9. 12. 2007 se naše družstvo Sokola zúčastnilo v Bánově
4. ročníku Mikulášského přátelského turnaje ve volejbale mixů. Turnaje se zúčastnily týmy Vlčnova, Bojkovic, Ogarů, Malenovic, Mařatic, Studánek Uherský Brod, Pitína a pořádající Bánov. Hrálo se systémem každý s každým na dva hrané sety do 20 bodů ve dvou základních skupinách a pak následně ve skupinách o 1. až 4. místo
a 5. až 8. místo, kam se započítával výsledek ze základních skupin.
Naše družstvo hrálo v sestavě: Zbyněk Chupík, Pavel Křižka, Radek Lahuta, Štěpánka Mlčková, Andrea Halodová, Marcela a Patrik Stašovi a Marek Polanský.
Na tomto turnaji se nám dařilo a ani v jednom zápase jsme nepoznali hořkost porážky. Nejvíce vyrovnané zápasy jsme jako obvykle odehrály s družstvy Vlčnova 2:0(sety 20:18, 20:15) a Bánova 2:0 (20:17, 20:18).

 

Celkové pořadí na turnaji bylo následovné:

 

 

 

1. místo

 

Bojkovice

 

2. místo

 

Vlčnov

 

3. místo

 

Bánov

 

4. místo

 

Studánky Uh. Brod

 

5. místo

 

Mařatice

 

6. místo

 

Ogaři

 

7. místo

 

Malenovice

 

8. místo

 

Pitín

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Mikulášský turnaj v Bánově 9.12.2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář