Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Orelské florbalové ligy ve Slavičíně

2. 2. 2015

Bojkovický tým v prvním utkání jednoznačně prohrál s týmem Zlína 9:0. Soupeř tak jasně dokázal, že je favoritem celé naší skupiny.

Ve druhém utkání si tým Bojkovic vedl o poznání lépe a vyhrál proti Vizovicím 8:3. Za náš tým skórovali Jiří Neveselý 2*, Filip Urbánek 2*, Tomáš Janek, Martin Ridoško, Lukáš Josefík a Dominik Mikulášek.

 

 

Zveme Vás na domácí turnaj, který proběhne v rámci Orelské florbalové ligy dne 14. 3. 2015. Náš tým odehraje dvě utkání, první v 8:30 proti Uherskému Brodu, druhý ve 12:00 se Slavičínem. Přijďte podpořit Bojkovický tým v těchto dvou derby.

Také bychom Vás rádi pozvali na naše tréninky, které se konají každý pátek ve 20:00, je vítán každý zájemce o florbal.

 

Náhledy fotografií ze složky Orelská florbalová liga