Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. turnaj Orelské florbalové ligy 2015/ 2016

1. 11. 2015

Dne 28. 10. 2015 začala florbalovému týmu TJ Sokol Bojkovice sezóna prvním turnajem Orelské ligy 2015/2016 v Uherském Brodě.

 

TJ Sokol Bojkovice - Nivnice 8:6

 

Góly: Dominik Mikulášek 3, Tomáš Rapant 2, Gabriela Sommerová, Josef Hanke, Filip Urbánek

V prvním utkání narazil tým Sokola Bojkovice na Nivnici. Po vyrovnané úvodní třetině, která skončila 3:3, rozhodla o výsledku utkání podařená dvouminutovka na konci druhé třetiny, kdy naši hráči odskočili soupeři o 2 góly a své vedení udrželi až do konce utkání

 

TJ Sokol Bojkovice - Sweedland Sokol Valašské Klobouky 11:8

 

Góly: Dominik Mikulášek 5, Filip Urbánek 4, Zdeněk Bída 2

V druhém zápase náš tým začal na výbornou, jelikož se dostal do dvoubrankového vedení. Avšak soupeř začal více napadat a po chybách v naší obraně srovnal po první třetině na 3:3. Druhá třetina byla v duchu přetahování se o výsledek, kdy žádné mužstvo nedokázalo odskočit o více než 1 gól. O konečném stavu utkání rozhodl závěr třetí třetiny, když se za stavu 8:8 podařilo Filipu Urbánkovi a Zdeňovi Bídovi vstřelit dva slepené góly, na které soupeř již nedokázal zareagovat. V posledních vteřinách pak ještě Zdeněk Bída vstřelil poslední gól turnaje.

 

Sestava TJ Sokol Bojkovice

Brankář – Filip Páral

Obránci – Tomáš Rapant, Zdeněk Bída, Filip Urbánek

Útočníci – Gabriela Sommerová, Josef Hanke, Dominik Mikulášek, Pavel Manda.

 

Náš tým má po prvním turnaji plný počet bodů a dělí se z Uherským Brodem o první místo.

Další turnaj pořádá tým z Vizovic a uskuteční se 12. 12. 2015.