Jdi na obsah Jdi na menu
 


26. valná hromada 13. 3. 2020

15. 3. 2020

I přes složitou situaci související s bojem proti koronaviru se v pátek uskutečnila 26. výroční valná hromada naší tělocvičné jednoty. Bylo však pozváno jen 20 delegátů, aby byl splněn limit maximálního počtu 30 účastníků. Valné hromady se nakonec zúčastnilo 14 našich členů, VH tudíž byla usnášeníschopná.

Valná hromada schválila zapisovatele, mandátovou, návrhovou a kontrolní komisi. Vzala na vědomí zprávy starosty, ekonomky a předsedů jednotlivých oddílů. V neposlední řadě VH schválila hospodaření naší jednoty za rok 2019 a plán akcí na rok 2020. Doufejme, že situace se v celé naší společnosti brzy uklidní a vše se zase vrátí do "normálu".

sokol_schuze_2020.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky 26. valná hromada 2020

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář